Trenniajad

Meeskond
T 19:00 - 20:30 TÜ staadion
N 19:00 - 20:30 TÜ staadion


Täpsem info!
 
Avaleht  ›  Uudised  ›  Enne lõppu siiski kaotus. Fauna v Jõgeva 2-3
Enne lõppu siiski kaotus. Fauna v Jõgeva 2-3

 

Fauna kohtus eile pärastlõunal kodusel Kaagvere staadionil Jõgeva Warriori meeskonnaga, kellega kevadel tehti 1-1 viik. Sel korral oleks tulemus peaaegu, et parem olnud, aga Jõgeva suutis lõpus enda kaks võimalust siiski väravaks realiseerida ning kolm punkti endaga kaasa võtta.


Selle mängu tulemus ei oleks Fauna jaoks suurt midagi tähendanud. Võit või kaotus, Fauna oleks ikka samale tabeli pulgale jäänud. Kui üldse, siis oleks see andnud Fauna meeskonnale positiivseid emotsioone viimaseks mängunädalaks, aga see oleks ka kõik olnud. Jõgevale tähendas võit rohkem ning kuna nemad kontrollisid enamus kohtumist, siis olid nemad seda ka väärt.

Fauna mängis seda mängu viie kaitsjaga, mis andis neile võimaluse enamalt jaolt vaid kontrarünnakute peale mängida. See võis tunduda väga primitiivse lähenemisena, aga võrdsustas kahe meeskonna vahelist kohtumist.

Fauna koosseis: Rasmus; Silver, Toomas, Arlet, Kristjan, Tave; Tambet, Valdur, Karl; Rauno (Vahur); Herki

 

Fauna oli see, kes mängu juhtima läks. Nii mitmegi jalgpalluri kogemuse jagu Rauno lahendas ära vastaste uimasuse standardolukorra järel ja lõi väravavahist põrkunud palli väravasse. Vastased apelleerisid suluseisule, aga seda ei antud.

1-0 Faunale

Jõgeva suutis mänguseisu viigistada natuke aega hiljem, kui mitmete rünnakute järel pall paremast äärest värava eest läbi söödeti ja see sealt kergesti sisse löödi.

1-1

Plats ja pall olid libedad ning kõikidel mängijatel oli keeruline mängida.Fauna asus kohtumist juhtima pärast seda, kui vigastatud Rauno asemel oli mängu tulnud Vahur, kes andis lühikese maa pealt söödu Tambetile, kelle poolkõva löök väravavahi käte vahelt läbi läks ning kodumeeskonna juhtima viis.

2-1 Faunale

Jõgeva viigistas teise poolaja keskel, kui nad pärast järjekordset kontrarünnakut palli paremast äärest värava eest läbi söötsid ning kust edasi tuli pall vaid tühja väravasse lükata.

2-2

Võõrsilmeeskonna võiduvärav tuli viis minutit enne mängu lõppu täpselt samasugusest olukorrast. Pall paremast äärest värava alla ja sealt löödi värav. Ehk siis Jõgevalt kolm praktiliselt identset väravat.

2-3 Jõgevale

Fauna viimane kohtumine toimub Sepa staadionil, kui kohtutakse Tammeka meeskonnaga.

Viimati uuendatud 01.10.2017 09:04
 
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi