Trenniajad

Meeskond
T 18:30 - 20:00 Tartu Ülikooli std
N 18:30 - 20:00 Tartu Ülikooli std

Naiskond
T 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std
N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!
 
Avaleht  ›  Uudised  ›  TÜ Fauna vs SK Tääksi 0-1
TÜ Fauna vs SK Tääksi 0-1
Fauna meeskond võõrustas sügisvooru esimeses mängus SK Tääksi meeskonda, kellega oli kevadel välja võideldud 3-3 viik. Kuigi mõlemad meeskonnad olid mänguliselt võrdsed, siis oli võõrsil mänginud Tääksi see, kes suutis minimaalse 1-0 võidu võtta ja endale järjekordsed kolm punkti tabelisse kirjutada. Faunale tähendas see üheksandat kaotust 12st mängust.

Fauna meeskonnal ei lähe tänavune hooaeg hästi ja kui varsti võidupunkte võtma ei hakata, siis kukutakse ka liigast välja. Kuigi liigatabelis ollakse viimased, sest Navi võitis EMÜ meeskonda, siis miski pole veel kadunud. 10 vooru on veel mängida ja võimalusi kindlasti veel on.

Kodumängule ainult 11 mehega vastu läinud Fauna oleks Tääksit kindlasti võitnud, kui paljud tavalised põhimehed oleksid kohal olnud. Need kes tulid, müts maha nende ees, aga enamus mänge ongi Faunal selle taha jäänud, et ei suudeta põhimehi mänguks kokku saada ja sellepärast mängitaksegi enamus mänge koosseisuga, kes sobiks rohkem neljandasse liigasse. Ja vaadates, kuidas Faunal tänavusel hooajal läinud on, siis sinna meeskond ongi siirdumas. 

Fauna koosseis: Andreas; Kristjan, Priit, Herki, Tave; Rasmus, Valdur; Arlet, Rauno, Kristo; Vahur


Midagi positiivset järgmiseks mänguks kaasa võtta pole, sest need vähesed võimalused, mis mängu jooksul tekkisid, need oleksid kindlasti lahendatud siis, kui tugevamad mängijad oleksid platsil olnud. Nüüd tuleb taaskord loota, et Fauna saab järgmiseks mänguks tugevama koosseisu kokku, sest järgmine vastane on tugev.

Fauna kohtub järgmises voorus 5. augustil FC Tartu meeskonnaga, kellele kevadel kaotati suurelt 5-1.

Mis seekord saab, ei oska ennustada.
 
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi