Meeskonna tabeliseis

Naiskonna tabeliseis

JK Tulevik/ Suure-Jaani ÜN 42
FC Elva
30
Rakvere JK Tarvas 28
JK Tallinna Kalev II 25
Tallinna FC Infonet 25
JK Sillamäe Kalev 17
Paide Linnanaiskond Tapa 14
FC Joker/Kuusalu ÜN 12
TÜ Fauna Female 10

 

Trenniajad

Meeskond
esmaspäeviti 20:00 Tamme kmv
kolmapäeviti 20:00 Tamme kmv
reedeti 20:30 TÜSK saal
Treeningpaus 23.12 - 8.01

Naiskond
esmaspäeviti 20:30 Tamme kmv
neljapäeviti 20:00 Tamme kmv
Treeningpaus 12.12 - 8.01

Täpsem info!


 
Avaleht  ›  Uudised  ›  TÜ Fauna v Navi 4:2
TÜ Fauna v Navi 4:2

Tartu Ülikool Fauna meeskond pidas pühapäeval maha korralikult lahingu Navi meeskonnaga, kellega ka kevadine mäng väga palju väravaid pakkus. Kui Väimela staadionil jäi Fauna peale tulemusega 5:3, siis nüüd võitis Tartu meeskond tulemusega 4:2.


Fauna meeskonna hooajalõpp ei ole olnud midagi sellist, millega kiidelda. Kui kevadel alustati hooaega väga võimsalt ning hea mäng ja tulemused andsid lootust hooaeg väga heal kohal lõpetada, vahepeal oldi ka liigatabeli liidrid, siis sügisel hakkas juba esimesest mängust kõik vett vedama. Fauna kaotas mängu-mängu järel, suutes vahepeal võita vaid Valga Warriori meeskonda tulemusega 5:0. Fauna pidi vastaste paremust tunnistama, kuni Navi mänguni, mil saadi tabelisse sügisvooru teised kolm punkti ja mis süstis mängijatesse natukenegi enesekindlust.

Fauna mäng algas väga hästi ja juba esimesest minutitest peale mängiti kiiret ning intensiivset jalgpalli. Kuigi ka Navi hakkas iga minutiga üha rohkem mängu sisse elama, siis oli Fauna õnneks see, kes mängu juba kolmandal minutil läbi Gert Voometsa juhtima läks. Pärast seda sai Navi väravavahi headust testida nii Paul, Künter, Maksim kui ka Tambet, kellel paraku palli väravasse lüüa ei õnnestunud.

Teist väravat tuli oodata täpselt 20 minutit, mil Gert taaskord täpne oli. Hea kiire läbisööt ning Gert lahendas olukorra külmavereliselt.

Iseenesest sai ka Tõnn Laos palli väravasse löödud, kuid kohtunikud lugesid selle suluseisuks.

Poolaja lõpus suutis ka Navi mõned väga ohtlikud rünnakud sooritada, tabades ühel korral latti ja posti. Fauna õnneks nad palli väravasse ei saanud ja Fauna võitis poolaja 2:0.

Teine poolaeg algas Fauna jaoks kohutavalt, kui esimese viie minutiga mängiti maha raskelt teenitud 2:0 edu. 2:2 seisul oleks peaaegu Navi meeskond ka juhtima asunud, kuid Fauna oli selleks ajaks kaitse korda saanud ja kedagi enam läbi ei lastud.

Fauna võttis jalad istumise alt välja ja taastas oma eduseisu läbi Maksimi madala karistuslöögi. Mängu viimase värava sai kirja vahetusest sekkunud Vahur Joa, kes realiseeris väravaks Tambeti ja Maksimi lahti mängitud nurgalöögi, kellest viimane palli Vahurile pealelöögiks usaldas. 4:2 Faunale.

Eelmise mänguga saab tuua ka mõned huvitavad paralleelid. Mõlemas mängus löödi Faunale penalti, mille tegi Sten, Maksim lõi mõlemas mängus karistuslöögist värava, Vahur lõi Fauna neljanda värava ning Fauna võitis kaheväravalise vahega.

Fauna peab enda selle hooaja viimase mängu pühapäeval 9.10 Annelinna kunstmurustaadionil Welco II vastu. Mäng algab 18:00.

Fauna koosseis

                      Künter (Karl)

Tõnn (Vahur) Maksim       Gert (Silver)

          Paul              Tambet

Kaarel          Olari         Sten         Kristjan

                              Rasmus

Väravad:
1:0 Gert Voomets (Maksim Mitrofanov)
2:0 Gert Voomets (Maksim Mitrofanov)
3:2 Maksim Mitrofanov
4:2 Vahur Joa (Maksim Mitrofanov)

Viimati uuendatud 03.12.2016 16:13
 

Uus kommentaar


Security code
Uuenda

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi