neljapäeviti 20:00 Tamme kmv

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  TÜ Fauna v EMÜ 2-6
TÜ Fauna v EMÜ 2-6

Tartu Ülikool Fauna kohtus sel hooajal juba kolmandat korda EMÜ meeskonnaga, kellele oldi väravaterohkes mängus kaotatud. Ka sel korral ei läinud Faunal paremini, kui koduplatsil tuli vanduda vastastw 6-2 paremust.

Fauna asus mängu küll Künteri väravast 1-0 juhtima, aga enne poolaja lõppu olid juba 4-1 kaotusseisus.

Teisel poolajal lõi Maksim kena ületõstega veel ühe tagasi, aga see ajas vastased vaid tigedamaks ning nad kindlustasid endale sellega 6-2 võidu.

Fauna oli terve mängu jooksul mitmeid võimalusi veel väravaid lüüa ja seda läbi Tambeti, Vahuri, Maksimi ja teiste, aga pidev kaitsetöö ning kõrge mängutempu võtsid mängu jooksul oma ja oli väga raske midagi asjalikku korda saata.

Fauna järgmise vooru vastaseks on Tarvastu, kellega mängitakse nende koduplatsil.