Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  Arhiiv  ›  Sõpruskohtumised 2013
FAUNA FEMALE VS RAKVERE JK TARVAS

TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas

Fauna naiskond on liigahooaja eel võitluslikult meelestatud ja täis tahtmist pallile kütta. Naised on enne lahinguperioodi algust jõudmas oma parimasse vormi ja näitasid oma oskusi 27. aprillil toiminud mängus Lääne-Virumaa südames kohaliku naiskonna - Rakvere Tarva - vastu.

Seekord olime hästi esindatud uudse ja vägagi paljutõotava koosseisuga. Õhkkond oli hea. Kuid sama võitluslikult olid meelestatud ka meie vastased ja armu väljakul ei tuntud kummalgi poolel.

Esimene poolaeg kulges edukalt just rakverlastele ja nad olid täpsed mitmel korral. Samas tegi palju head tööd meie puurilukk, kes nurjas vastasnaiskonna mitmed kindlad väravavõimalused.

FAUNA FEMALE VS JÕGEVA

TÜ Fauna Female - Jõgeva naiskond

11. aprilli õhtusel treeningul pidas Fauna Female Jõgeva naiskonnaga maha lühikese sõpruskohtumise. 3:1 võidetud mäng oli suurepärane proovilepanek eelseisvaks II liigaks ning andis kogemusi juurde loodetavasti ka vastastele.

Kuna kohale oli tulnud koguni 18 Fauna Female´i neidu, oli naiskond jagatud kolmeks, sest mängisime siiski poolel väljakul 6+1 koosseisus 2x20 minutit. Igale grupile oli antud treenerilt oma ülesanne ning seda täites läksime esimesel poolajal juhtima 2:0.  Väravate autoriteks olid Suhkruorav Elin ning Ingelhai Mirjam. Mäng oli ootuspäraselt tempokas ning pingeline -  tegevus toimus nii Jõgeva neidude kui ka meie värava all.  Kahjuks suudeti esimese poolaja lõpuks pall ka meie väravavahi selja taha saata (hoolimata tema supertõrjetest).

FAUNA FEMALE VS VILJANDI JK TULEVIK
25. märtsil võõrustas Viljandi JK Tuleviku naiskond Fauna Female’i liikmeid ning maha peeti põnev ja tasavägine sõpruskohtumine. Kahe võistkonna vaheline võimuvõitlus oli nii tasavägine, et alles viimase minuti väravaga võtsime 3:2 võidu Viljandi neidude üle.

Mäng algas juba väga tempokalt ning mõlemal võistkonnal oli mitmeid häid võimalusi värava realiseerimiseks. Esimesena lõid Viljandi neiud palli aga meie võrku. Vahetult enne esimese poolaja lõppu suutsime õnneks samaga vastata ning meie keskvälja särav staar Geko-Kaisal õnnestus pall lüüa vastaste väravasse ning poolajale läksime 1:1 viigiga, mis suurendas meie mänguhimu veelgi.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi