Trenniajad

Meeskond
T 19:00 - 20:30 TÜ staadion
N 19:00 - 20:30 TÜ staadion


Täpsem info!
 
Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  FC Elva - TÜ Fauna Female
FC Elva - TÜ Fauna FemaleNaiste jalgpalli teises liigas kohtusid Elva linnastaadionil FC Elva ning TÜ Fauna Female. Esimese ringi kohtumine kevadel lõppes 0:0 viigiga. 14. augustil peetud mängus jäi kindlalt peale Elva naiskond, alistades Fauna 5:1.

Mängu esimesed 10 minutit möödusid Fauna surve all kui suudeti tekitada mitu ohtlikku olukorda vastaste värava all. Fauna ründaja Gerda sai hea läbisöödu ning tal õnnestus minna väravavahiga 1vs1 olukorda, kuid vastaste väravavaht ajastas oma väljatuleku hästi ning nullis Fauna võimaluse mängu juhtima minna. Pärast seda hakkas ka Elva oma mängu käima saama ning üha enam leidsid tee Fauna värava juurde. Vastased mängisid üpris jõuliselt ning see viis rivist välja mõned Fauna naiskonna liikmed. Tõsi, mõned korrad olid nende libistamised palli suunas lausa ohtlikud, eriti kui tallad ees sõideti sisse Fauna äärekaitsjale. Mängu avavärav löödi 22. minutil kui suures segaduses Fauna värava all õnnestus Elva mängijal mänguvahend väravasse suunata. Poolaja pausile läks Fauna naiskond  0:1 kaotusseisus.

Poolajal tegi Fauna ära ka oma ainukese vahetuse. Teine poolaeg algas taas hästi Elva naiskonnal kui survestati Fauna väravaalust, kuid siinkohal tasub mainida,et Fauna puurilukk Maarja Pu., kes olude sunnil on viimastes liigamängudes väravas olnud, oli oma ülesannete kõrgusel, tõrjudes kindlalt vastase pealelöögid. Mängu 69. minutil õnnestus taas Elval rünnak värava löömisega lõpetada ning pall saadeti veel Fauna väravavõrku 70. ja 76. minutil. Kui eelmises liigamängus tabeli liidri Viljandi vastu näitas Fauna keskväli head söödumängu ja domineerimist, siis Elva mängus oli see täiesti kadunud. Elva domineeris keskvälja ja sealt said alguse ka ohtlikud rünnakud, mis päädisid väravatega. Mängu lõpu poole õnnestus Faunal lüüa ka auvärav kui Eliza ääre pealt andis tsenderduse kasti: vastaste väravavaht hindas olukorda valesti, tuli väravast välja palli püüdma, kuid see tal ebaõnnestus ning pall jäi lahtiseks ja esimesena oli sellel jaol Mirjam, kes palli tühja väravasse lõi. Kuid sellest väravast ei saanud Fauna suurt indu juurde ning mäng jätkus Elva taktikepi järgi edasi – 89. minutil realiseeris Elva oma viimase ja viienda värava.

Fauna koosseis: Maarja Pu., Indra (Triin), Kristel, Helerin, Reelika, Mirjam, Kaisa, Gerda, Krista, Emily, Eliza. 

 
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi