Trenniajad

Meeskond
T 18:30 - 20:00 Tartu Ülikooli std
N 18:30 - 20:00 Tartu Ülikooli std

Naiskond
T 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std
N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!
 
Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016
II liiga 2016
TÜ Fauna Female - JK Tallinna Kalev II

Naiste II liiga XIV voorus läks TÜ Fauna Female koduväljakul vastamisi JK Tallinna Kalevi duubelnaiskonnaga. 

Kõlas avavile, kalevlannad alustasid mängu väga kõrgelt, surudes meid oma väljakupoolele. Vastased suutsid end meie kaitsjate vahelt mängida kohtadele, kust said sooritada palju pealelööke, õnneks olid meie kaitseliin ja väravavaht koguaeg valvel ning muutsid kõikide värava suunas rännanud pallide trajektoori väljapoole raami.

Väravavahil ja kaitseliinil oli väga palju tööd. 20.minutil suutsime surve alt nii kauaks välja tulla, et jõudsime palli mängida vastaste poolele ning Kirp pani väravavõrgu sahisema. Peale väravat muutus mäng tunduvalt avatumaks ja pall ei liikunud enam ainult meie platsipoolel. Kuid vastasnaiskond ei lasknud end väga heidutada ning mängis endiselt väga survestavalt ning hoidsid kaitseliini, väravavahti endiselt valvsana pealelöökidega.

Loe edasi...
 
FC Elva - TÜ Fauna FemaleNaiste jalgpalli teises liigas kohtusid Elva linnastaadionil FC Elva ning TÜ Fauna Female. Esimese ringi kohtumine kevadel lõppes 0:0 viigiga. 14. augustil peetud mängus jäi kindlalt peale Elva naiskond, alistades Fauna 5:1.

Mängu esimesed 10 minutit möödusid Fauna surve all kui suudeti tekitada mitu ohtlikku olukorda vastaste värava all. Fauna ründaja Gerda sai hea läbisöödu ning tal õnnestus minna väravavahiga 1vs1 olukorda, kuid vastaste väravavaht ajastas oma väljatuleku hästi ning nullis Fauna võimaluse mängu juhtima minna. Pärast seda hakkas ka Elva oma mängu käima saama ning üha enam leidsid tee Fauna värava juurde. Vastased mängisid üpris jõuliselt ning see viis rivist välja mõned Fauna naiskonna liikmed. Tõsi, mõned korrad olid nende libistamised palli suunas lausa ohtlikud, eriti kui tallad ees sõideti sisse Fauna äärekaitsjale. Mängu avavärav löödi 22. minutil kui suures segaduses Fauna värava all õnnestus Elva mängijal mänguvahend väravasse suunata. Poolaja pausile läks Fauna naiskond  0:1 kaotusseisus.

Loe edasi...
 
TÜ Fauna Female - JK Viljandi Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Naiste II liiga XII vooru kohtumise pidas Fauna naiskond koduväljakul liiga liidri JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskonna vastu. Mäng kujunes põnevaks ja väravaterohkeks.

Juba 10. minutil läksid vastased mängu juhtima. Mõnda aega hiljem teenisid meie külalised ohtlikust kohast karistuslöögi, mida läks andma nende kogenud keskkaitsja, ja vindi võtnud pall maandus väravapostide vahel seisnud Rööviku selja taga. Esimese poolaja keskpaigaks olime seega jäänud 0:2 kaotusseisu, samuti tuli vigastuse tõttu ära teha esimene vahetus. Esimesel poolajal rohkem väravaid aga ei löödud. Faunakad proovisid küll palli kasti toimetada ja ka kaugemalt peale lüüa, kuid tulemusteta.

Loe edasi...
 
TÜ Fauna Female - JK Sillamäe Kalev

Naiste teise liiga XI voorus läks Fauna naiskond koduväljakul vastamisi Sillamäe Kaleviga, kellele kevadel 3:2 kaotati. Sel korral otsustas treener Raul kasutada formatsiooni 4-3-3.

Esimesel poolajal väravatearvet ei avatud, kuigi väga häid võimalusi oli mõlemal poolel.  Sillamäel õnnestus meie puurivaht olukorrast välja mängida ning vastane oli silmitsi tühja väravaga, kuid ei suunanud palli väravasse piisavalt tugevalt ning Tuttpütt sai sellele jala vahele ja olukord päädis nurgalöögiga. Hiljem tabas Sillamäe ründaja ka latti. Ka meie tekitasime omajagu teravust, kuid skoori siiski teha ei õnnestunud. 

Loe edasi...
 
TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas

24. juulil naasis suvepausilt naiste II liiga. X voorus, mis ühtlasi alustas võistluste teist ringi, läks Fauna naiskond Kaagveres vastamisi Rakvere JK Tarvaga, kellele võõrsil napilt 0-1 olime kaotanud.

Vastased olid mängule tulnud vaid kaheksakesi, samas kui meil oli kaks vahetust, kuid platsil näis olukord olevat vastupidine. Jäime kaotusseisu juba esimesel minutil, kui Rakvere saatis pika palli oma tipuründaja suunas, kes kaitsjad üle mängis ning seejärel mänguvahendi väravasse saatis. Kuigi teadsime selle mängija ohtlikkust juba varem ja püüdsime teda hoolega valvata, õnnestus tal meid tihti oma kiiruse ja osavusega siiski üle mängida. Samuti tekitas meile millegipärast probleeme vastasmängijate markeerimine – kuigi neid olid platsil vähem, jäid osad neist siiski vabaks ja said kergemini palliga toimetada. Poolajapausile tuli meil minna koguni 4-0 kaotusseisus.

Loe edasi...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi