P 17:00 - 18:30 TÜSK saal

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Faunale lõpuks võit. TÜ Fauna vs Navi 5-1
Faunale lõpuks võit. TÜ Fauna vs Navi 5-1

Läks küll aega, aga tuli ära. Fauna teenis selle hooaja esimese võidu, kui eile mängiti koduplatsil teise palju kannatanud meeskonna Naviga, kelle üle saavutati kindel 5-1 võit. Kodumeeskonna eest sai kübaratrikiga maha Rauno Pakkanen.

Fauna koosseis on läbi hooaja tugevasti varieerunud ja seda erinevatel põhjustel. Ka sel korral oli koosseis erinev kui see oli eelmises mängus, sest varasemate puudujate näol olid sel korral saadaval näiteks Andreas ja Andri, kes mõlemad oma panuse mängule andsid. Väravas mängis terve esimese poolaja ja natuke teisel poolajal Priit Teresk, keda Andreas pärast asendas. Kolmese kaitseliini moodustasid Arlet, Sten ja Kristjan. Viiese poolkaitseliini kolm keskmist mängijat olid Vahur, Hindrek ja Valdur. Parem äärepoolik oli Tave, vasakul mängis Andri, ning ründes olid Herki ja Rauno.

Fauna koosseis: Priit; Arlet, Sten, Kristjan; Vahur; Hindrek, Valdur (Andreas), Tave, Andri (Kaarel); Rauno, Herki

70 5-1 Herki Vaht

Mängu kohalt võiks veel nii palju ka öelda, et ega Navil palju võimalusi värava löömiseks polnud. Nende ainuke värav sündis karistuslöögist, mis lipsas väravavahi käte vahelt sisse. Faunal, kes mängis 3-5-2 formatsiooniga, oli väravalöömiseks veel mitmeid võimalusi, eriti just Herkil, kes kahel korral ei suutnud üks-ühele väravavahiga minnes palli väravasse suunata.

Mängu lõpp oli üldse küllaltki kaootiline ja seda mitte ainult Navi vaatenurgast. Kuigi Fauna kaitsetegevus oli väga hea, siis rünnakul luhati mitmeid võimalusi, kuna taheti palli ise väravasse saata, selle asemel, et pall värava alla lükata ja lasta mõnel meeskonnakaaslasel see paremal positsioonil olles skoori teha. Aga see selleks.

Fauna sai enda selle hooaja esimese võidu ja kuigi nende välja kukkumine on enam kui kindel, siis soovitakse võtta selle mängu emotsioonid endaga järgmisesse vooru kaasa, kui võõrsil kohtutakse Tarvastu meeskonnaga, kellele esimeses mängus kaotati kodus kindlalt 4-0.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi