P 17:00 - 18:30 TÜSK saal

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Welco II vs TÜ Fauna 3-0
Welco II vs TÜ Fauna 3-0

Kuumal laupäeva pärastlõunal peetud kohtumises pidid liigas viimasel kohal asetsev Fauna tunnistama liiga esimese Welco meeskonna 3-0 paremust. Kaotusnumbrid olid küll kindlad, aga ei väljenda kindlasti Fauna vihast võitlusvaimu ning poolvigasele koosseisule vaatamata tugevat vastuseisu.

Fauna sai õnneks mängule kohale 11 meest. Vaid mõni tund enne mängu polnud kindel, kas seda juhtub või mitte. Õnneks tuli meeskonnale appi selle hooaja üks paremaid mängumehi Herki, kes vaatamata kubemelihase vigastusele ja uuele traumale tegi kaasa kõik 90. minutit ja oli Welco kaitsjatele korralikuks nuhtluseks.

Fauna eest tegid Welco vastu sel hooajal esimest korda kaasa ka endine Tarvastu väravavaht Rauno Sisask, ja keskpoolikus mänginud Jüri Põld, kes vihase võitluse ajal teenis nii kollase kaardi kui sai mängu lõpus ka vigastada. Vaatamata sellele tuleb tema ees müts maha võtta, kuna ilma tema pikkuse ja füüsilise võimsuseta oleks Hindrekul ja Vahuril keskväljal väga raske olnud.

Märkimata ei saa jätta ka vasakus poolikus tegutsenud Valdurit, kellel võttis terve esimese poolaja aega, et end soojaks saada, et siis teisel poolajal aktiivselt enda ääres tegutseda. Vasak poolkaitsja ei ole Valduri tavaline positsioon, mille tõttu harjumine nii kaua aega võttiski. Aga kui ta minema sai pakkus ta enda aktiivsusega vaheldust paremas ääres mänginud Tõnnile, kes oli mängu lõpus pidevast jooksmisest juba päris väsinud.

Keskkaitsjateks olid kindlasti liiga kõige vanemad ja, nagu üks keskkaitsjatest Priit Teresk ütles, kõige aeglasem paar. Sellele vaatamata suudeti noorte vastastega sammu pidada. Suure töö tegid ära ka Tave ja Kaarel, kes aitasid pensionäridel 90 minutit vastu pidada.

Suurepärane tegutsemine kõikide liinide ja mängijate poolt.

Fauna koosseis: Rauno S; Tave, Priit, Rasmus, Kaarel; Tõnn, Vahur, Jüri, Hindrek, Valdur; Herki.

I poolaeg

Welco läheb poolaja keskel karistuslöögist tagasi põrkunud pallist 1-0 juhtima.

Jüri saab kollase kaardi

II poolaeg

Welco lööb 2-0

Welco lööb 3-0

Fauna kohtub järgmisel laupäeval koduplatsil Viljandi Tulevik III meeskonnaga, kellele kevadel kaotati 1-3.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi