N 20:30 - 22:00 Tamme kmv

Naiskond
K 17:30-19:00 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Järjekordne mäng, järjekordne kaotus. TÜ Fauna v Suure-Jaani United 3-4
Järjekordne mäng, järjekordne kaotus. TÜ Fauna v Suure-Jaani United 3-4

Fauna ei saa kohe üldse võitu kirja. Järjekordses mängus, sügisvoorude kolmandas ringis, võeti koduplatsil vastu Suure-Jaani meeskond, kellele kevadel Viljandis väravaterohkes mängus 4-5 all jäädi. Seegi kord olid kaotusnumbrid minimaalsed, kui külalismeeskonnale 3-4 kaotati.

Fauna koosseis: Kaarel; Silver (Priit), Sten, Rasmus, Tave; Arlet, Paul, Kristo, Rauno (Karl), Tõnn (Vahur); Tarmo (Herki)

Kasutamata vahetus: Valdur

MÄNGU TIPPHETKED

I poolaeg

15. minut 0-1 Suure-Jaani United

23. minut 0-2 Suure-Jaani United

40. minut 0-3 Suure-Jaani United

II poolaeg

Rauno Pakkanen 1-3

Herki Vaht 2-3

Suure-Jaani United 2-4

Herki Vaht 3-4

Vahetusest sekkunud ja kaks väravat löönud Herki Vahi kommentaar: Esimene poolaeg algas tugevalt vastase võimuga, millest kasutati ka kolm ära ja nii mindi vaheajale ka kaotusseisus.

Kuna Faunal oli kaasas oodatust rohkem mehi sai ka teha vahetusi, millega võimaldasime teha vastase karistusalas segadust ja lüüa vastu 3 väravat. Ning kahjuks jättis see ka võimaluse rünnata neil ja sealt ka tuli nende võiduvärav.

Üldiselt rahuldav teine poolaeg ja näitab ikkagi, et kui tahta on alati võimalus.

Tegu oli väga võitlustliku mänguga, kus Fauna esimesel poolajal magas, ning kui teisel poolaja ellu ärgati, siis oleks mäng peaaegu ka võita suudetud. Aga paraku jäi aega väheks.

Positiivse asjana võiks välja tuua selle, et mängul oli kohal 16 mängijat, mis näitab, et vaatamata kehvale hooajale tulevad mängijad kohale ja tahavad teha. Loodame, et nii läheb ka edaspidi.

Fauna järgmiseks vastaseks on Welco II meeskond, kellega mängitakse laupäeval Tartu Annelinna Kunstmurustaadionil.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi