N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Fauna võitis ja sai suures karikas järgmisesse ringi
Fauna võitis ja sai suures karikas järgmisesse ringi

Eile Kaagvere staadionil toimunud kohtumises TÜ Fauna ja rahvaliigas mängiva Viimsi Lõvide vahelises kohtumises jäi peale kodumeeskond, kes sai raske mängu järel tubli 1-0 võidu. Fauna värava lõi pikast vigastuspausist taastunud Künter Karus.

Viimsi Lõvide näol oli tegemist üllatavalt tugeva meeskonnaga, kellega sai terve mängu jooksul mängitud kui võrdne võrdsega. Võib-olla sellepärast, et külalisvõistkonna keskväli oli üllatavalt tugev ning faunakatel oli keeruline nendega sammu pidada.

I poolaeg

Viimsi puhul aga oli probleemiks nende kehv realiseerimine. Nad said korduvalt löögile, aga Fauna õnneks ei läinud ükski nendest pallidest väravasse.

Fauna rünnakud esimesel poolajal ei olnud midagi märkimisväärset. Kogu võhm ja jõud, mis oli, läks pigem keskvälja võitluse peale või vastaste rünnakute takistamisele. Need üksikud võimalused, mis olid, lendasid, kas väravast mööda või püüdis väravavaht need ilma probleemideta.

II poolaeg

Poolajal alguses said tehtud kohe mõned vangerdused, et meeskonna ründemängu elavamaks ja kiiremaks muuta. Esimest korda olid ründes koos Tarmo ja Künter, kelle ülesandeks jäi Viimsi väravat kiirete rünnakutega nõelata. Sellega said nad ka kenasti hakkama, sest teisel poolajal oli Fauna rünnakul palju adekvaatsem, kiirem ja asjalikum. Väravale sooritati rohkem lööke, mis on ju hea, sest kui peale ei löö, siis ei saa ka väravaid.

Fauna ainuke värav tuli poolaja keskel. Krisole mängiti pall peaga ette, ta liikus sellega kasti, kus ta pärast petet maha võeti ja kohtunik Faunale penalti määras. Penaltit läks lööma Künter, kelle esimene löögisooritus küll tõrjuti, kuid kes väravavahist tagasipõrkunud palli raamide vahele saatis ja Faunale 1-0 eduseisu tõi.

Pärast seda sai Fauna veel nii mõnelgi korral vastaste väravavahti testida, kuid pall rohkem väravasse ei läinud. Hea koha pealt said löögile nii Tarmo, Tõnn kui Künter. Kuna ka vastased rohkem väravaid ei löönud, siis sai Fauna karikas järgmisesse ringi.

Kaitses tegid head tööd Sten ja Herki, kelle väsimatu võitlus nii mitmelgi meeskonna halvimast päästis.

Tubli too, mehed!

Fauna koosseis: Rasmus; Valdur, Sten, Herki, Kristjan (Karl); Kristo, Tambet, Vahur (Tave), Künter, Rauno (Tarmo).

Fauna läheb nüüd suvevaheajale ja jätkab hooaega juulis.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi