N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Fauna hooaja suurim kaotus. Fauna v Tammeka 1-7
Fauna hooaja suurim kaotus. Fauna v Tammeka 1-7

Fauna tänavune hooaeg ei ole tõesti olnud teab mis hea, aga 1-7 on ikka valus kaotada. Eriti kui esimene poolaeg lõppes tulemusega 1-1, mil mõlemad meeskonnad olid platsil võrdsed.

Fauna värava lõi Tarmo Pihelgas kaunist kauglöögist, mis kaarega üle väravavahi lendas ja postide vahel maandus. Aga siis tuli kollaps. Fauna ei suutnud teisel poolajal suurt midagi teha, Tammeka ainult ründas ja ründas. Nad lõid teisel poolajal esimese värava 40 sekundil, teine tuli kolme ja poole minuti möödudes ning kolmas enne kümnendat minutit. Selleks hetkeks oli seis juba 1-4 Tammeka poolt vaadatuna.

Pärast seda ei olnud suurt midagi teha. Mäng oli läinud. Fauna püüdis ja tegi, aga välja ei tulnud midagi. Tammeka noored poisid olid väsimatult tahtmist täis ja lõi enne lõppu veel kolm, tehes sellega lõppseisuks 1-7.

Väga masendav tulemus, millega kevadring lõpetada.

Fauna koosseis: Lauri; Herki, Kaarel (Valdur), Rasmus, Arlet; Kristo, Hindrek, Tambet, Tõnn; Tarmo (Karl), Rauno (Vahur)

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi