N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Welco II v TÜ Fauna 6-3
Welco II v TÜ Fauna 6-3
Selle hooaja viimases mängus pidasid Welco II ja TÜ Fauna meeskonnad maha tulise ja väravaterohke mängu, millest väljus võitjana kodus mänginud Welco, kes saavutasid Annelinna kunstmurul kindla 6-3 võidu.

Kuigi Fauna meeskond läks mängu läbi Tõnn Laose värava juhtima, siis suutis Welco enne poolaja lõppu mänguseisu viigistada. Terve esimene poolaeg oli võimaluste rohkem ja kui Faunal poleks väravas olnud Hindrek Tederit, kes nii mõnelgi korral hea Fauna halvimast päästis, oleks mänguseis olnud katastroofiline.

Aga mis jäi esimesel poolajal tulemata tuli teise poolaja esimese 15 minutiga. Selle ajaga suutis Welco lüüa neli kiiret väravat, millest kolm kirjutati nende kapteni nimele. Fauna poolelt suutis Gert Voomets ka ise kaks tükki ära lüüa, aga pärast seda kui Joosep Norma vigastusega platsilt lahkus, Fauna 10kesi käi ja Welco veel ühe värava lõi, ei olnud Faunal enam jaksus palju teha.

Küll üritati mitmel korral veel väravaid lüüa, aga viimased 20 minutit oli rohkem palli taga ajamine või selle järgi jooksimine.

Lõpuvile kõlades oli mängijatel suus natuke kibe maitse. Mäng, mis oli nende jaoks alanud nii hästi, sai niivõrd hapu lõpu, kuid kuna hooaeg sai läbi, siis on Faunal nüüd võimalus natuke puhata ja uueks hooajaks ettevalmistusi tegema hakata.

Väravad: Gert Voomets 2, Tõnn Laos.