N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  FC Tartu v TÜ Fauna 4-1
FC Tartu v TÜ Fauna 4-1
Täna, 24.09 maha peetud mängus FC Tartu ja TÜ Fauna vahel paraku üllatusi ei juhtunud ning mängujärgselt lahkus platsil võitjana kodusel Ülenurme staadionil mänginud FC Tartu meeskond tulemusega 4-1.

Fauna, kes on terve sügisringi kannatanud alavormi ja mängijate puuduse käest, sai ka täna platsile panna poolkõva koosseisu, millest puudusid tavapärased nimed nagu Maksim, Tambet ja Kaarel. Kuni 20 minutit enne mängu oli variant, et Fauna peab mängima üheksa mehega, aga siis saabusid kohale veel kolm mängijat, andes sellega Faunale isegi ühe vahetusmehe.

Esimene poolaeg oli nauditavalt kiiretempoline ja võimalusi jagus mõlemale poole. Kodumeeskond Tartu oli see, kes esimesena märki tabas, realiseerides karistuslöögi peaga väravaks. Nende teisegi värava lõi natuke kaheldavas olukorras sama mees, kes kergelt käega mängides end vabaks võitles ja seisuks 2-0 tegi.

Teisel poolajal tuli vahetusest sisse Künter, kes karistuslöögist seisuks 2-1 tegi. Pärast seda hakkas Fauna rohkem ründama ja parema õnne korral oleks ehk suudetud ka üks veel tagasi lüüa.

Paraku aga nii ei läinud ja Tartu oli see, kes lõpuks kaks tükki ära lõi. Kübaratrikiga maha saanud mängija teenis ise ka penalti, mille realiseeris vahetusest sisse tulnud ründemängija. 4-1 FC Tartule.

Fauna järgmiseks vastaseks on Navi, keda kevadel Väimelas 5-3 võideti. Arvestades Fauna hetkevormi ei loe need kevadised tulemused enam üldse.