N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  TÜ Fauna Female - Tallinna FC Infonet
TÜ Fauna Female - Tallinna FC Infonet

Käesoleva liigahooaja eelviimases mängus oli Kaagvere staadionil Fauna naiskonna vastaseks Tallinna FC Infonet, kellega varasemalt võõrsil 2:2 viiki mängisime.

Mängu sisseelamine valmistab meile tihti probleeme ning paraku lasime ka seekord vastastel üsna kohtumise alguses juhtima minna, kui Infonet leidis pika sööduga oma ründemängija, kes palli kiirelt meie väravasse suunas. Poolaja keskel tegi sama mängija uuesti skoori. Lasime tal pikalt palli hoida ja endale sobivasse löögikohta purjetada, kus ta taas ei eksinud. 2:0 kaotusseis oli tõsiasi. Samas näitasime üldiselt küllalt head mängupilti, mängisime söötu ning ehitasime loogilisi rünnakuid.

Poolaja lõpus kandsid pingutused lõpuks ka vilja. Keskkaitsest rünnakule tõusnud Ümiseja andis hea söödu karistusala joone lähistel oodanud Gekole, kes palli kindlalt lati alla saatis. Pausile minekuks olime seega kaotusseisu minimaalseks saanud ja see andis meile kahtlemata indu juurde.

Teine poolaeg algas meie jaoks väga hästi, kuna kohe esimene rünnak õnnestus meil väravaks realiseerida. Jala sai valgeks Siil, kes kasti saadetud tsenderduse tagapostist ristnurka suunas. Kaotusseisust 2:0 oli seega saanud viik. Selline seis jäi mõneks ajaks ka püsima, kuid ohtlikke olukordi oli mõlema värava all, näiteks tabas Ümiseja teisel poolajal posti ning Infoneti ründaja lõi meie õnneks väravast mõne meetri kaugusel napilt mööda. 74. minutil läksid pealinlased siiski taaskord juhtima, kuid kaua vastaste eduseis ei kestnud, kuna juba mõne minuti pärast viigistasime Kirbu väravast.

Kahjuks oli Infonetil aga varuks veel üks lisakäik ning vaid mõni minut enne mängu lõppu mängiti meid üle ja löödi võiduvärav. Väravaterohkes kohtumises tuli meil seega lõpuks siiski kaotust tunnistada. Positiivsena võiks aga välja tuua seda, et ründasime korralikult ning suutsime neid rünnakuid ka väravateks realiseerida.

Liigahooaja viimases kohtumises lähevad faunakad oktoobri esimesel nädalavahetusel (täpne aeg selgumisel) Ambla Koolistaadionil vastamisi Paide Linnanaiskond Tapaga.

Fauna koosseis: Röövik, Kukkurkurat, Helerin, Ümiseja, Suslik, Tuttpütt, Geko, Siil (Suhkruorav), Triin, Emily, Krista.

Viimati uuendatud 23.09.2016 12:45

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi