N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  FC Jokker vs TÜ Fauna Female
FC Jokker vs TÜ Fauna Female

Septembrikuu esimene liigamäng algas Fauna rahvale päikselisel pühapäeval Raasiku staadionil, kus vastaseks oli FC Jokeri ja Kuusalu Ühendnaiskond. Naiskond oli hästi ette valmistunud, mängule mindi heatujuliselt ja rõõmsa sooviga kolm punkti koju tuua.

Kohe pärast avavilet hakkas käima põnev heitlus, meie üritasime söötudega palli ettepoole Ümiseja ja Kirbu suunas lükata, samas kui vastased tihtipeale esimesena pallini jõudsid ja uuesti meie väljakupoolele liikusid. Ohtlikke olukordi tekkis mõlemal pool, meie kaitseliin näitas südikust ja ei lasknud endast läbi murda. Pall liikus ühelt naiskonnalt teisele, kuid mõlemal poolel oli raskusi rünnaku üles ehitamisega.

Ootamatu värav sündis 36. minutil kui vastaste ründaja palliga meie värava suunas liikus ja rikošetist palli ka võrku lükkas. Vaatamata väravavahi ja kaitseliini tublile tööle oli seis 1:0 vastaste kasuks ja nüüd oli meie kord näidata, kui väga me väravat tahame.

Teisel poolajal tegime mõlemad kaasas olnud vahetused, platsile tulid Koaala ja Suhkruorav, kes saatsid tubli töö eest väljakul puhkama Susliku ja Siili. Naiskond ei andnud sekundikski alla, üha enam ja enam üritasime vastaste poolele tõusta. Ka nüüd tekkis väravavõimalusi nii ühel kui ka teisel pool, aga realiseerida ei lasknud neid kumbki puurilukk. Võta nüüd kinni, kas jäi puudu kiirusest või ühtsusest rünnakutel, aga lõpuvile kõlades oli tablool seis endiselt 1:0 vastastele.

Kohtumine lõppes teadmisega, et andsime endast väljakul kõik ega hoidnud midagi tagasi. Selle tundega lähme vastu ka järgmistele liigamängudele. Viimane kodumäng juba sel pühapäeval kell 13 Kaagvere staadionil!

Fauna koosseis: Maarja, Indra, Izabelle, Maili (Kaidi), Katre (Elin), Kristel, Reelika, Kaisa, Triin, Gerda, Krista.

Viimati uuendatud 23.09.2016 12:43

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi