Trenniajad

Meeskond
N 20:00 - 21:30 Reiniku
L 19:00 - 20:30 TÜ saalTäpsem info!
 
Avaleht  ›  Uudised  ›  TÜ Fauna v Vastseliina Tannem 1-4
TÜ Fauna v Vastseliina Tannem 1-4

Fauna pidas järjekordses III liiga voorus Kaagvere staadionil maha mängu Vastseliina Tannemi meeskonnaga, kellele kevadel kaotati Väimelas toimunud mängus 5-1. Sel korral olid numbrid umbes samad, kuid külla sõitnud Vastseliina lahkus kolme punkti ja 4-1 võiduga.

Faunal on viimasel ajal olnud probleeme meeskonna komplekteerimisel ja ka sel korral pidi Tartu meeskond kõvasti improviseerima, et asjalik koosseis platsile saata. Sellest aga ei olnud suurt kasu, sest Vastseliina mitte ei asunud mängu teisel minutil juba 1-0 juhtima, vaid kiigutas terve poolaja palli nii, et Fauna pidi tugevasti vaeva nägema, et võimalusigi luua. Vastseliina lõi esimese poolaja keskel ka tavaliselt kindlalt mängiva Paul Meeritsa valesöödu järel teise ja see vaid suurendas Fauna masendavat seeriat.

Fauna suutis teise poolajal läbi Künteri küll ühe värava tagasi lüüa, kuid selleks hetkes oli seis juba 3-0, kui võõrsimeeskond oli realiseerinud penalti. Faunal oli teisel poolajal mitmeid võimalusi väravate löömiseks ja seisu normaalseks tegemiseks, aga Vastseliina oli hoopis see, kes suutis enne mängu lõppu veel ühe ära lüüa. Lõppseis 1-4 Vastseliinale.

Järgmises voorus kohtub Fauna Ülenurme staadionil FC Tartu meeskonnaga, keda kevadel Olari Pärna 65 meetri karistuslöögist 1-0 võideti.

Fauna koosseis

                               Künter

     Tambet            Vahur                   Karl

                   Maksim           Paul

Kristjan (Hindrek) Kaarel   Olari     Tõnn

                               Rasmus

Värav:
1:3 Künter Karus

Viimati uuendatud 04.10.2016 18:21
 
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi