L 19:00 - 20:30 TÜ saal

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised  ›  Põlva Lootos v TÜ Fauna 2-1
Põlva Lootos v TÜ Fauna 2-1

Tartu Ülikool Fauna kehv algus sügisvoorule sai jätku täna, kui Põlvas Lootospargis kohtuti kohaliku meeskonnaga, kellele 2-1 all jäädi. Tulemuse teeb Fauna jaoks piinlikumaks tõsiasi, et kevadel toimunud mängu võitis Tartu meeskond tulemusega 5-0.

Fauna meeskonna tase on võrreldes hooaja algusega kõvasti langenud ja asi pole milleski muus kui treenimatusest tekkinud halva füüsilise vormiga. Meeskond ei mäng komplekteeritud jalgpalli ning seda ilmestas ka fakt, et Fauna ainsa värava lõi mängija, kes tegi sel hooajal meeskonna eest debüüdi. Fauna läks mängu juhtima Laur Nurkse väravast, kes lahendas keskväljal tekkinud hea söödukombinatsiooni.

Pärast seda aga hakkasid Fauna jaoks asjad allamäge minema, sest vaid kümmekond minutit hiljem suutis Põlva meeskona tulemuse viigistada ja seda tänu kaunilt sooritatud volley’le.

Fauna häälestus oli paigast ära ning ei suudetud mitte millegi asjalikuga hakkama saada. Loodi mõned poolvõimalused, aga löögile ei pääsetud. Paaril harval juhul kui suudetigi löök väravale teha, oli see poolkõva ja väravavahile pigem kerge saak.

Poolaeg lõppeski 1-1 seisuga ning faunakad pidid rahul olema, et seegi tulemus püsis.

Teise poolaja kõige meeldejäävam juhtum oli Põlva teine värav, kui pärast Hindrek Tederi poolt tõrjutud palli vastaste ründemängija selle joonelt tühja väravasse lõi.

Fauna jätkas teisel poolajal sama tujutult mängimist nagu esimesel ning selle tõttu tuligi liigas vastu võtta juba kolmas kaotus järjest.

Uuel nädalal kohtutakse kodusel Kaagvere staadionil Valga Warriori meeskonnaga, keda kevadel kahest vastaste omaväravast 2-0 võideti.