T 20:30 - 22:00 Tamme kmv

Täpsem info!

Avaleht  ›  Uudised
Enne lõppu siiski kaotus. Fauna v Jõgeva 2-3

Fauna kohtus eile pärastlõunal kodusel Kaagvere staadionil Jõgeva Warriori meeskonnaga, kellega kevadel tehti 1-1 viik. Sel korral oleks tulemus peaaegu, et parem olnud, aga Jõgeva suutis lõpus enda kaks võimalust siiski väravaks realiseerida ning kolm punkti endaga kaasa võtta.

Viimati uuendatud 01.10.2017 09:04
Loe edasi...

Tammeka U-19 v TÜ Fauna 4-0

Fauna hooaja viimane mäng lõppes jälle paraku kaotusega, kuid see mäng ei muutnud nende jaoks midagi, sest enda koht tabeli viimases pooles oli juba kindlustatud.

Viimati uuendatud 21.10.2017 18:44

Fauna ei suutnud jälle EMÜt alistada. EMÜ 2-0 Fauna

Eile pärastlõunal Ülenurme staadionil kohtunud kahe Tartu kõrgkooli vahelises kohtumises jäi jälle peale Maaülikool, kelle võidunumbrid olid sel korral väiksemad kui kevadel. Kui EMÜ oli kevadel alistanud Fauna suureskoorilises 6-3 tulemusega, siis sel korral oli vahe selle jagamise summa – 2-0.

Muidu hea mäng, aga lõpus kollaps. TÜ Fauna v Vastseliina 1-5

Fauna võõrustas eile koduplatsil liigas kolmandal kohal olnud Vastseliina Tannemi meeskonda, kellele jäädi kevadvoorus vaid 1-2 alla. Kuigi mängu mindi juhtima ning poolaeg lõpetati seisul 1-1, siis kümme minutit enne mängu lõppu vajus Fauna täielikult ära ning võõrsilmeeskond teenis suure 1-5 võidu.

Tarvastu v TÜ Fauna 5-3

Fauna hakkas võimsalt vastu liigas teisel kohal asuvale meeskonnale, kellele kaotati avapoolaja suurelt 3-0 allajäänuna lõpuks vaid 5-3. Mäng oli väga võitluslik ning teisel poolajal näidati vastastele tugevalt hambaid. Fauna eest sai esimese värava kirja Silver Sillak, teised kaks lõi „kadunud-poiss“ Gert Voomets.

Viimati uuendatud 10.09.2017 10:22

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi