Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  TÜ Fauna Female - JK Tallinna Kalev II
TÜ Fauna Female - JK Tallinna Kalev II

Naiste II liiga XIV voorus läks TÜ Fauna Female koduväljakul vastamisi JK Tallinna Kalevi duubelnaiskonnaga.

Kõlas avavile, kalevlannad alustasid mängu väga kõrgelt, surudes meid oma väljakupoolele. Vastased suutsid end meie kaitsjate vahelt mängida kohtadele, kust said sooritada palju pealelööke, õnneks olid meie kaitseliin ja väravavaht koguaeg valvel ning muutsid kõikide värava suunas rännanud pallide trajektoori väljapoole raami.

Väravavahil ja kaitseliinil oli väga palju tööd. 20.minutil suutsime surve alt nii kauaks välja tulla, et jõudsime palli mängida vastaste poolele ning Kirp pani väravavõrgu sahisema. Peale väravat muutus mäng tunduvalt avatumaks ja pall ei liikunud enam ainult meie platsipoolel. Kuid vastasnaiskond ei lasknud end väga heidutada ning mängis endiselt väga survestavalt ning hoidsid kaitseliini, väravavahti endiselt valvsana pealelöökidega.

Meie naiskonna kokkumäng toimis väga hästi. Esimeselt poolajalt puhkama minnes oli meel rõõmus, meie olime kaks pealelööki teinud, millest üks oli resultatiivne, ning vastased olid meie kaitsjaid ja väravavahti pannud proovile kümneid kordi, kuid ei olnud suutnud palli raamidesse toimetada.

Tagasi platsile suundusime raudse meelega, et meid ei suuda raputada ükski torm, kuid kahjuks 52.minutil vilistas kohtunik vastaste kasuks karistuslöögi vaid mõne sammu kauguselt 16-meetri kasti joonest ning kalevlanna suunas palli ilusti üle müüri väravasse. Peale seda andis juba tunda väsimus ning toimus lagunemine ja vastastel tekkis taas palju võimalusi väravale, millest kahjuks olid nad võimelised 6 ka realiseerima.

Mäng lõppes tulemusega 1:7. Pead liiga norgu lasta ei saa, tegime tubli mängu, andsime endast kõik. Ning hea kogemus on see meile kõigile, kuna vastaste algkoosseisus alustas 9 meistriliigamängijat.

Fauna koosseis: Stina, Maarja Pu, Izabelle, Kristel, Maili, Kaisa, Indra, Emily (Reelika), Helerin, Triin, Krista.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi