N 18:30-20:00 Tartu Ülikooli std

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  TÜ Fauna Female - JK Viljandi Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
TÜ Fauna Female - JK Viljandi Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Naiste II liiga XII vooru kohtumise pidas Fauna naiskond koduväljakul liiga liidri JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskonna vastu. Mäng kujunes põnevaks ja väravaterohkeks.

Juba 10. minutil läksid vastased mängu juhtima. Mõnda aega hiljem teenisid meie külalised ohtlikust kohast karistuslöögi, mida läks andma nende kogenud keskkaitsja, ja vindi võtnud pall maandus väravapostide vahel seisnud Rööviku selja taga. Esimese poolaja keskpaigaks olime seega jäänud 0:2 kaotusseisu, samuti tuli vigastuse tõttu ära teha esimene vahetus. Esimesel poolajal rohkem väravaid aga ei löödud. Faunakad proovisid küll palli kasti toimetada ja ka kaugemalt peale lüüa, kuid tulemusteta.

Teisele poolajale läksime vastu teadmisega, et pool mängu on veel ees, kuid vastastel õnnestus meid kohe üllatada kolmanda väravaga, kui tsenderdusega leiti kastis üles oma ründaja, kes palli väravasse suunas. Ent mäng ei olnud kaugeltki veel lõppenud. Teise poolaja keskel lõime kaks väravat tagasi, kui esmalt Kirp ning mõni minut hiljem Ümiseja palli värava ristnurka suunasid. Vastaste eduseis oli minimaalseks kahanenud ning meie oma mängu lõpuks käima saanud, kuid vajasime siiski veel vähemalt ühte väravat. Kohtumise lõpuminutitel peatas äärekaitses mänginud Suslik vea hinnaga vastaste ohtliku rünnaku ning teenis teise kollase kaardi, mistõttu jäime platsile kümnekesi. Mängu päris viimasel minutil õnnestus meie ründajatel aga vastaste värava all piisavalt ärevust tekitada ning Kirp sai palli väravasse saata, seisuks 3:3. Kohe pärast keskelt lahtimängu kõlas ka lõpuvile ning faunakad võisid oma teise poolaja mängu tagasitulekuga rahul olla ja tabelisse oli punktilisa teenitud.

Fauna koosseis: Röövik, Suslik, Helerin, Indra, Tuttpütt, Kukkurkurat (Ingelhai), Eliza (Triin), Geko, Riiukukk, Kirp, Ümiseja.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi