P 17:30 - 19:00 TÜ saal

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  TÜ Fauna Female - JK Sillamäe Kalev
TÜ Fauna Female - JK Sillamäe Kalev

Naiste teise liiga XI voorus läks Fauna naiskond koduväljakul vastamisi Sillamäe Kaleviga, kellele kevadel 3:2 kaotati. Sel korral otsustas treener Raul kasutada formatsiooni 4-3-3.

Esimesel poolajal väravatearvet ei avatud, kuigi väga häid võimalusi oli mõlemal poolel.  Sillamäel õnnestus meie puurivaht olukorrast välja mängida ning vastane oli silmitsi tühja väravaga, kuid ei suunanud palli väravasse piisavalt tugevalt ning Tuttpütt sai sellele jala vahele ja olukord päädis nurgalöögiga. Hiljem tabas Sillamäe ründaja ka latti. Ka meie tekitasime omajagu teravust, kuid skoori siiski teha ei õnnestunud.

Teist poolaega alustas väga hästi Sillamäe – kähku võideti pall ning kohe esimese rünnakuga suudeti ka värav lüüa. 1:0 kaotusseis oli faunakate jaoks tõsiasi. Proovimist me ei jätnud ning lõpuks saatis meid ka edu – 57. minutil tegi seekord ründes mänginud Riiukukk seisuks 1:1. Viimane sõna kohtumises jäi aga kahjuks siiski vastastele, kui kümmekond minutit enne mängu lõppu muukisid nad taas meie kaitse nii lahti, et meil tuli pall väravast välja võtta. Kuigi Faunal oli kokkuvõttes väravavõimalusi vast isegi rohkem, leidis taas kinnitust tõsiasi, et kui ise ei löö, lüüakse sulle, ning pidime seega vastu võtma 2:1 kaotuse. Võrreldes nädal varem peetud kohtumisega Rakvere vastu oli mängupilt siiski paranenud ning loodetavasti saame oma järgmisest mängust, mis toimub 7. augustil kell 14.00 Kaagveres Viljandi ja Suure-Jaani ühendnaiskonna vastu, ka punkte kaasa võtta.

Fauna koosseis: Stina, Indra, Helerin, Pärdik, Suslik, Tuttpütt (Kukkurkurat), Geko, Eliza (Siil), Emily (Triin), Riiukukk, Kirp.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi