N 20:30 - 22:00 Tamme kmv

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas
TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas

24. juulil naasis suvepausilt naiste II liiga. X voorus, mis ühtlasi alustas võistluste teist ringi, läks Fauna naiskond Kaagveres vastamisi Rakvere JK Tarvaga, kellele võõrsil napilt 0-1 olime kaotanud.

Vastased olid mängule tulnud vaid kaheksakesi, samas kui meil oli kaks vahetust, kuid platsil näis olukord olevat vastupidine. Jäime kaotusseisu juba esimesel minutil, kui Rakvere saatis pika palli oma tipuründaja suunas, kes kaitsjad üle mängis ning seejärel mänguvahendi väravasse saatis. Kuigi teadsime selle mängija ohtlikkust juba varem ja püüdsime teda hoolega valvata, õnnestus tal meid tihti oma kiiruse ja osavusega siiski üle mängida. Samuti tekitas meile millegipärast probleeme vastasmängijate markeerimine – kuigi neid olid platsil vähem, jäid osad neist siiski vabaks ja said kergemini palliga toimetada. Poolajapausile tuli meil minna koguni 4-0 kaotusseisus.

Teisel poolajal meie mäng paranes. Kaitsvamad mängijad tõusid rohkem ja saime palli hoida, ka sööt liikus hästi. Rakvere seisis aga kaitses kompaktselt ning palli kasti toimetamisel olid nad üldiselt vahel, nii et seal oli meil raske löögile pääseda. Ühel meie heal pealelöögil, mis oli maandumas täpselt lati alla, oli vahel ka Rakvere väravavaht. Samas ei olnud vastaste tipuründaja hoog ikka veel raugenud ning meil oli endiselt raskusi tema peatamisega, mistõttu tuli faunakatel teiselgi poolajal kahel korral pall oma väravast välja võtta.

Mängu lõppedes tuli vastu võtta karm 6:0 kaotus. Kuigi Rakvere on tugev naiskond, pidanuksime meie siiski oma arvulist ülekaalu ära kasutama, kuid sedapuhku see ei õnnestunud.

Naiskonna järgmine liigamäng on tuleval pühapäeval kell 14.00 taas Kaagveres, kus kohtume tabelis meie ees 7. kohal paikneva Sillamäega, kellest oleme vaid ühe punkti kaugusel.

Fauna koosseis: Röövik, Helerin, Stina (Triin), Riiukukk, Suslik (Kukkurkurat), Tuttpütt, Geko, Indra, Siil, Emily, Kirp.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi