N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  TÜ Fauna Female - Paide Linnanaiskond Tapa
TÜ Fauna Female - Paide Linnanaiskond Tapa

Enne suvepuhkusele suundumist pidas Fauna naiskond 19. juunil IX vooru kohtumise kodus Paide Linnanaiskond Tapa vastu. Tegemist oli meile juba üsna tuttava vastasega, kellega on korduvalt madistatud turniiridel ja ka eelmisel hooajal liigas ning mängud on olnud üsna tasavägised.

Ka seekord kulges mäng esialgu küllalt võrdselt. Nii meie kui ka vastased teenisid nurgalööke ja võimalusi oli mõlemal poolel, kuid realiseerida neid esialgu ei suudetud. Niisiis oli poolaja lõppedes seisuks endiselt 0:0. Pausi ajal saime pisut puhata ning õpetussõnu kuulda, seejärel läksime vastu teisele poolajale.

Kahjuks läks Paide üsna teise poolaja algul juhtima, kui 52. minutil õnnestus nende ründajal pall meie väravavahi selja taha saata. Seega tuli meil nüüd hakata jahtima esmalt viigi-, mitte võiduväravat. Võrreldes vastastega võinuks meie eeliseks olla vahetusmängijate olemasolu ning neid me ka kasutasime. 77. minutil pidime aga hoopis oma väravast taaskord palli välja korjama ning Paide oli kaheväravalises eduseisus. Tegime vahetusi positsioonides ning nii läks Riiukukk kaitsest ründeliini teravust tekitama. Saimegi mitu head võimalust, kuid väravat siiski ei tulnud ning seega tuli meil üles päris pika aja liigas kaotusekibedust maitsta.

Naiskonna suvepuhkus lõppeb 24. juulil, kui liiga X voorus kohtutakse Kaagveres kell 14.00 Rakvere JK Tarvaga.

Fauna koosseis: Stina, Suslik, Riiukukk, Pärdik, Helerin, Indra (Deivi), Kukkurkurat (Röövik), Tuttpütt, Geko, Emily (Triin), Kirp.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi