N 20:30 - 22:00 Tamme kmv

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  Tallinna FC Infonet - TÜ Fauna Female
Tallinna FC Infonet - TÜ Fauna Female

19.06 toimus meil Tallinnas Lasnamäel mäng Infonetiga. Nii korraliku kunstmuru peal ei ole me ammu mänginud ning hoolimata ähvardavatest vihmapilvedest jäi suur sadu meile selga sadamata.

Mäng ise oli üsna kiire ning tase sarnane. Esimest korda selle hooaja jooksul oli meil vaid üks inimene vahetuses. Mäng algas ehmatusega, sest juba teisel minutil löödi meile värav. Meie vastusväravani läks aega täpselt 6 minutit ja selle autoriks oli meil põhiründaja Kirp. Värava tegi eriti ilusaks sellele eelnenud Ümiseja suurepärane sööt. Ei saa öelda, et mäng oleks pärast seda jäänud vastaste värava alla, sest niipea, kui neil tekkis võimalus, löödi pikad pallid ette ja seega oli kaitses palju jooksmist. Kirp suutis ka 27. minutil vastased üle joosta ja väravavahi selja taha selle palli suunata, kuid kergendus pärast eduseisu saamist oli üürike. Üha rohkem hakkas tulema pikki palle meie kaitsjate selja taha ja ühe vastaste põhiründaja takistamiseks ei jäänud Riiukukel ka muud üle, kui teha viga, mida kohtunik märkas ja kollase kaardi vääriliseks pidas. Samuti tõrjus väravavaht Viktoria mitmeid üsna ohtlikke pealelööke otsusekindlalt ära. Vastaste viigivärav tuli napilt enne vaheaega põrkest vastu Suslikut.

Kahel korral vestles kohtunik meie mängijatega veritsevate põlvede tõttu nõudes nende plaasterdamist. Nagu eelnevalt sai öeldud, siis sealne muru oli hea, lihtsalt Suslik ja Röövik olid oma põlved juba eelnevalt Elva turniiri ajal katki libistanud ja nüüd lihtsalt vana vigastus tuletas end meelde. Kohtunik oli tähelepanelik ja see päädis ka näiteks teisel poolajal vastastele määratud kolme kollase kaardiga. Lõpu poole said vastased küll teha rohkem vahetusi, kuid see neid nii palju tugevamaks ei teinud, et endale ka võiduvärav lüüa. Mäng lõppes viigiga.

Kuna meie kaks väravat ei tulnud kogemata varbapuutest, vaid olid tõepoolest hästi ette võetud ja äralöödud, siis oli see 2:2 viik veidi nukker. Samas olid vastased tugevad ja neil jäi erinevatel asjaoludel mitu väravat realiseerimata, mis oleksid pidanud kindlalt sees olema.

Koosseis: Viktoria, Suslik, Riiukukk, Helerin, Geko, Kukkurkurat, Ümiseja, Triin (Tiiger), Röövik, Kirp, Indra.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi