N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  Fauna naiskonna võidukas nädalavahetus
Fauna naiskonna võidukas nädalavahetus

Nädalavahetus oli Fauna naistele tegus: 4. juunil osaleti Elva lahtiste meistrivõistluste II etapil ning 5. juunil mindi Kaagvere staadionil vastamisi  FC Jokeri ja Kuusalu ühisnaiskonnaga.

4. juunil osales Fauna naiskond Elva lahtiste meistrivõistluste II etapil, kus saavutati üheksa naiskonna seast teine koht. Alagrupis saadi esimene koht ühe viigi ning kolme võiduga. Veerandfinaalis oli vastaseks B-alagrupis neljanda koha saanud JK Mafia, kellel löödi 6 vastuseta väravat. Poolfinaalis mindi kokku juba tuttava vastase JK Vutineidudega, keda suudeti alagrupis võita 2:1. Poolfinaalis saavutati nende üle minimaalne 1:0 võit. Seejärel ootas ees finaal, vastaseks Männilinna noored, keda alagrupis suudeti 2:0 võita. Finaalmängus läks Fauna küll mängu juhtima, kuid eduseisu ei suudetud hoida ning mäng lõppes 1:1 viigiga. Seega ootas ees penaltiseeria, mille Fauna kaotas 2:3. Kahe etapi peale on Faunal kogutud 18 punkti, mis tähendab, et juhitakse üldarvestuses. Jäänud on veel kaks etappi: üks rannas ja teine kunstmuruväljakul.

5. juunil oli Fauna naiskond pärast lühikest pausi taas liigas võistlustules, kui koduväljakul kohtuti tabeli punase laterna FC Jokeri ja Kuusalu Ühendnaiskonnaga. Ilm oli jalgpallimänguks sobivalt jahe, kuigi tuuline, ning tahtsime kohale tulnud toetajatele loomulikult ilusat mängu näidata.

Juba päris mängu alguses läksime juhtima, kui 4. minutil tegi skoori äärepoolik Indra. Kuigi vahepeal meie mäng pisut lagunes, iseloomustas suuremat osa kohtumisest siiski meie domineerimine. Tõusime rünnakule suuremate jõududega kui tavaliselt, teenisime mitmeid nurgalööke ja väravavõimalusi jagus, kuid nii mõnelgi korral õnnestus vastaste väravavahil omad hullemast päästa või olime meie ebatäpsed. Võitsime keskväljal palju palle, kuid probleeme valmistas meile suluseis, mille tõttu pidime tihti palli jällegi vastastele loovutama.

Teise poolaja alguses tegid vastased ära oma mõlemad vahetused ning poolaja vältel tõime värskeid jalgu sisse ka meie. Mänguseisu see siiski ei muutnud. Vastased loomulikult punktideta lahkuda ei tahtnud ning jätsid kohtumise lõpuminutiteks kaitseliini vaid kolm mängijat, kuid seegi lõpptulemust ei muutnud ning nii saimegi kirja 1:0 võidu, mis meid tabelis viiendale kohale tõstis.

Järgmine liigamäng toimub naiskonnal 12. juunil võõrsil, kui Tallinnas minnakse vastamisi tabelis kuuendal kohal paikneva Infonetiga.

Fauna koosseis: Stina, Röövik (Koaala), Riiukukk, Pärdik, Helerin, Tuttpütt, Geko, Indra (Kukkurkurat), Suhkruorav (Suslik), Emily, Ümiseja.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi