N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2016  ›  JK Tallinna Kalev II - TÜ Fauna Female
JK Tallinna Kalev II - TÜ Fauna Female

22. mail sõitis Fauna naiskond Tallinna, et pidada liiga V vooru kohtumine JK Tallinna Kalev II vastu. Mäng toimus Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul suviselt soojas pärastlõunases ilmas.

Faunakatel õnnestus juba üsna mängu alguses juhtima minna. Keskväljalt jõudis pall Kirbuni, keda Kalevi väravavaht küll piisavalt takistas, kuid pallil oli esimesena jaol Eliza, kes mänguvahendi väravasse suunas ja 1:0 Fauna kasuks oli tõsiasi. Soovisime eduseisu suurendada, kuid vastastel oli kaitses ja keskväljal mitmeid jõulisi ja kogenud mängijaid ning esimesel poolajal meil rohkem skoori teha ei õnnestunud. Nii mõnelgi korral jõudis pall aga ohtlikult ka meie värava alla, kuid vastastel jäi puudu täpsusest ning Stina näitas ka kiiret reaktsioonikiirust.

Teist poolaega alustas Kalev märksa aktiivsemalt ning nende rünnakud läksid veel ohtlikemaks. 61. minutil kandsid pealinlaste pingutused vilja, kui nurgalöögi ajal õnnestus ühel nende mängijatest end vabaks joosta ja kasti saadetud pall otse väravasse lükata. Seis oli viigis. Vahetult pärast meile löödud väravat tegi treener Raul ära esimesed vahetused, mis kandsid ka vilja. Vähem kui kümme minutit pärast mängu sekkumist pääses Suhkruorav väljastpoolt trahvikasti löögile ning saatis Kalevi väravasse ilusa palli. Faunakad olid taas juhtima läinud. Mugavalt me end siiski tunda ei saanud, kuna eduseis oli minimaalne ja vastased jätkasid järjekordse värava otsimist. Seda aga ei sündinud ning 80. minutil maandus hoopis Kalevi väravas kolmas pall, autoriks Emily. 3:1 seisuga mäng ka lõppes ning seega said faunakad kätte käesoleva hooaja esimese võidu ning tabelisse kolm punkti juurde kirjutada.

Järgmisena on naiskond võistlustules kodusel Kaagvere väljakul, kus 5. juunil kell 13.00 kohtutakse FC Jokeri ja Kuusalu Ühendnaiskonnaga.

Fauna koosseis: Stina, Röövik, Pärdik, Riiukukk, Suslik (Viktoria), Tuttpütt (Suhkruorav), Geko, Eliza, Indra (Helerin), Kirp, Emily (Helina).

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi