P 17:30 - 19:00 TÜ saal

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  JK Narva Trans - TÜ Fauna Female
JK Narva Trans - TÜ Fauna Female

18. oktoobril toimus Fauna naiskonna liigahooaja viimane kohtumine, kui sõitsime külla Narva Transi naiskonnale. Suvel Kaagveres toimunud mängus olime neile südi vastupanu osutanud ning tollal õnnestus vastastel alles viimastel minutitel meie üle 2:1 võit võtta. Seekord sõltus Narval aga meiega peetava mängu tulemusest ei rohkem ega vähem kui liigavõit.

Läksime mängima kaitsva formatsiooniga ning nagu oodatud, asusid vastased sööduga otsima peamiselt oma tipuründajat, kes hooaja jooksul juba 44 väravat löönud oli. Fauna kaitsjad püüdsid küll Narva ründajat takistada, kuid ometi õnnestus tal juba esimese poolaja jooksul maha saada kübaratrikiga. Meiegi suutsime veidi teravust tekitada ja paar nurgalööki teenida, kuid pausile läksime siiski kolmeväravalises kaotusseisus.

Vaheajal jagas abitreener Rodi meile mõningad nõuanded ning seejärel läksime vastu teisele poolajale. Narva tipuründaja näitas endiselt klassi, purjetades mitmest faunakast lihtsalt mööda ning nii lisaski ta oma arvele veel kaks väravat ning väravasöödu. Ohtlikke olukordi Fauna värava all oli veelgi – Röövik näitas aga head tõrjet ning oli hiljem vastase sunnitud peatama ka kollase kaardi hinnaga, kuid õnneks Narva peaaegu kastijoonelt saadud karistuslööki väravaks realiseerida ei suutnud. Üksi Fauna tipuründes tegutsenud Kirp tekitas samas ärevust võõrustajate väljakupoolel, kuid auväravat seekord siiski ei sündinud. Mängu viimasel minutil õnnestus Narval aga Fauna kaitse taas lahti muukida ning nii pidimegi vastu võtma 7:0 kaotuse.

Suureskoorilisest kaotusest hoolimata jäi naiskond rahule oma söödumängu ning platsil toimunud suhtlusega. Narva vastu toimunud kohtumisega lõpetas Fauna oma 3. liigahooaja ning seekord saavutasime kümne naiskonna seas 18 punktiga 7. koha. Lisaks punktirekordile näitasime tänavu ka eelmistest hooaegadest oluliselt paremat väravatevahet – 26:49, sealhulgas sai sel aastal Fauna eest jala valgeks tervelt 11 mängijat.

Fauna koosseis: Röövik, Suslik, Tuttpütt, Ümiseja, Laiskloom, Ingelhai, Geko, Suhkruorav, Emalõvi (Lisett), Siil, Kirp.

Mängu parim: Geko

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi