Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  TÜ Fauna Female - Tallinna FC Puuma
TÜ Fauna Female - Tallinna FC Puuma

11. oktoobril toimus Fauna naiskonna käesoleva liigahooaja viimane kodumäng, kui võõrustasime Ülenurme staadionil Tallinna FC Puumat.

Vastased olid mängule tulnud vaid üheksakesi, samas kui meil oli kasutada ka üks varumängija. Kohtumine oleks seega pidanud kulgema meie dikteerimisel, kuid hoolimata arvulisest vähemusest kippus Puuma siiski vahepeal hoopis faunakaid palli järel jooksutama. Tasapisi hakkas meil võimalusi tekkima, teenisime mitmeid nurgalööke ning läksime suurte jõududega vastaste karistusalasse, kuid oma ülekaalu me esialgu väravaks realiseerida ei suutnud ning Puuma väravavaht näitas häid tõrjeid. Vastaste tipuründaja hoidis samal ajal meie kaitsjaid valvel ning nii mõnelgi korral õnnestus tal ohtlikke rünnakuid tekitada.

30. minutil panime lõpuks oma ülekaalu maksma, kui Kirp palli vastaste väravasse suunas. Veerand tundi hiljem suurendas meie eduseisu kaheväravaliseks teine ründaja Suhkruorav ning kohe pärast vastaste lahtimängu kõlas poolaja lõpuvile. Saime pausile minna hea emotsiooniga ning suhteliselt turvaline eduseis võttis pingeid teatud määral maha.

Teisel poolajal olime kahjuks jällegi mõnevõrra raskustes oma mängu käimasaamisega. Poolaja keskel õnnestus Puuma tipuründajal vahelt lõigata Rööviku värava alt lahti mängitud pall ning see meie väravavõrku saata. Vastased said sellest tublisti indu juurde, toimetasid mänguvahendi kähku keskringi ning lootsid kahtlemata veel skoori teha, et vähemalt ühe punktiga lahkuda. Meie ei soovinud aga loomulikult võitu käest anda. Rohkem väravaid mängus ei löödud ning seega saimegi Puuma üle 2:1 võidu ning tabelisse kolm punkti juurde, misläbi parandasime oma positsiooni ning tõusime 7. kohale. Võidust hoolimata teadsime siiski, et meie mängupilt oleks võinud oluliselt ilusam olla ning järgmises, hooaja viimases kohtumises 18. oktoobril Narvas loodame seda parandada.

Fauna koosseis: Röövik, Ümiseja, Riiukukk, Suslik, Tuttpütt, Geko, Ingelhai, Siil, Emalõvi (Laiskloom), Kirp, Suhkruorav.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi