N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  Tartu JK Tammeka II - TÜ Fauna Female
Tartu JK Tammeka II - TÜ Fauna Female

Pühapäeva, 27. septembri õhtul toimus Fauna naiskonna järjekordne II liiga kohtumine, kui Tamme staadioni kunstmurul võõrustas meid Tammeka duubelnaiskond. Tartus toimuvale mängule oli kaasa elama tulnud mitmeid faunakate toetajaid ning meie soovisime linnarivaalide vastu näidata sama südikat mängu, nagu mõne nädala eest turniiril.

Avavile kõlades võttis Tammeka üsna ruttu ohjad enda kätte ning juba 7. minutil saatis vastaste ründaja esimese palli meie väravasse. Püüdsime ennast sellest mitte liialt häirida lasta, kuid kümne minuti pärast õnnestus samal mängijal uuesti skoori  teha. Kohe pärast seda said jala valgeks veel kaks Tammeka mängijat ja nii olimegi esimese poolaja keskpaigaks 4:0 kaotusseisus. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei nähtud, kuid vastastel õnnestus meie väravat nii mõnegi ohtliku ja tugeva pealelöögiga ohustada. Ka meie püüdsime rünnakuid üles võtta ning palle Riiukuke ja Kirbuni toimetada, kes Tammeka kaitseliinile peavalu valmistaksid. Vastaste keskväli oli aga üsna tugev ning tihti oli meil raskusi sealt palli edasi toimetamisega.

Teise poolaja alguses õnnestus Tammekal meile taas kiire värav lüüa ning hoolimata nende arvestatavast eduseisust möödus ka mängu teine pool suures osas vastaste taktikepi all. Tammeka väravatearve aina kasvas ning faunakad ei suutnud kahjuks sellele head vastukäiku leida. Ühes mängu lõpuvilega olime seega sunnitud vastu võtma selle hooaja suurima, 10:0 kaotuse.

Eesoleval nädalavahetusel on liigamängudes paus, kuid juba 11. oktoobril kell 14.00 võib Fauna naiskonda näha mängimas Ülenurme staadionil, kui kohtutakse Tallinna Puumaga.

Fauna koosseis: Röövik, Emalõvi, Piiritaja, Ümiseja, Tuttpütt (Suhkruorav), Ingelhai (Tuuletallaja), Geko, Siil (Suslik), Liisi, Riiukukk, Kirp.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi