N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  TÜ Fauna Female - Viljandi JK Tulevik
TÜ Fauna Female - Viljandi JK Tulevik

Laupäeval, 19. septembril, pidas Fauna naiskond koduväljakul järele XI vooru edasilükatud mängu Viljandi Tulevikuga. Liigatabelis viimasel kohal paiknevatel vastastel ei olnud kaotada midagi, meie jaoks oli kohtumine aga võimalus võtta revanš kevadel võõrsil saadud kaotuse eest. Mäng tõotas seega tulla üsna võitluslik.

Kuigi treener Raul oli mängu eel andnud juhised palli hoida, kippusime esimesel poolajal seda siiski liiga palju ette ära lööma ning kiirustama. Kohati olime hädas kaitsetööga ning vastastel õnnestus teenida nurgalööke ja tekitada nii mõnedki ohtlikud olukorrad. Samas suutsid ka meie ründajad Viljandi kaitseliinile omajagu peavalu valmistada. Esimesel poolajal väravaid siiski näha ei saanud.

Pärast lühikest pausi ning treenerilt saadud näpunäiteid, alustasime teist poolaega. Juba mõne minuti möödudes jäime aga kahjuks kaotusseisu, kui Viljandi väljakupoolel palli kaotasime ning vastased selle kiirelt oma ründajani toimetasid. Üks ühele olukorras Röövikuga vastane ei eksinud ning saatis mänguvahendi väravasse. Oli selge, et peame järgmise käigu sisse panema. Kaua Fauna naiskond vastastel juhtida ei lasknudki, sest vähem kui kümne minuti pärast sahistas Viljandi väravavõrku meie ründaja Piiritaja ning tegi seisuks 1:1. Viik faunakaid ei rahuldanud ning püüdsime otsida järgmist väravat. Samal ajal ei jätnud ka vastased jonni, tabades muuhulgas väravalatti. Rohkem väravaid kohtumises aga ei löödud ning mäng lõppeski 1:1 viigiga.

Kohtumisest liiga punase laternaga said faunakad seega kaasa võtta ühe punkti ning jääme tabelis meie ees, seitsmendal kohal paiknevast Paide/Tapa Linnanaiskonnast ühe punkti kaugusele. Järgmine mäng toimub Fauna naiskonnal tuleval pühapäeval, 27. septembril, kui kell 18.30 kohtutakse Tamme staadioni kunstmurul Tammeka II-ga. Tartus toimuval mängul loodame kindlasti näha palju kaasaelajaid.

Fauna koosseis: Röövik, Laiskloom, Riiukukk, Ümiseja, Tuttpütt, Geko, Ingelhai, Emalõvi (Suslik), Siil, Kirp, Piiritaja.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi