P 17:30 - 19:00 TÜ saal

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas
TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas

13. septembril kohtus Fauna naiskond koduväljakul Kaagveres liiga ühe tugevaima naiskonna, hetkel liigatabelis teisel kohal oleva Rakvere Tarvaga. Päikeseline ja tuulevaikne päev tõotas täiuslikke tingimusi ühe võitlusliku jalkamatši jaoks.

Ehkki teadsime, et Rakvere naised on kiired ja tugevad ning eelmine mäng nende koduväljakul lõppes suisa skooriga 1:6 meie kahjuks, läksime väljakule täis võitlusvaimu ja võidutahet.

Saime juba avavilest alates mängu hästi käima, keskendusime kaitsele ning suutsime vastaste rünnakuid edukalt tõrjuda. Ehkki initsiatiiv oli enam Rakvere poolel, ei langenud sellest faunakate moraal. Esimesel poolajal võitlesime vapralt selle nimel, et oma värav puhas hoida, ning see ka õnnestus. Rakvere naiskond suutis küll luua löögiolukordi, ent mitte neid realiseerida. Vaheajale mindi niisiis seisul 0:0.

Teise poolaja esimesel poolel tekitasid Kirp ja Suhkruorav osava kokkumängu tulemusena hea üks-ühele võimaluse, kus üksteist püüdsid ülemängida Suhkruorav ja vastaste väravavaht, ent kahjuks veeres pall napilt väravast mööda. Üsna tasavägiselt jätkus ka teine poolaeg, mõlemad pooled üritasid mängutempot üles võtta ja teineteist üle kavaldada, ent edutult. Head tööd tegi Fauna väravavaht Röövik, kes noppis kindla käega ära need pallid, mis vastastel meie kaitseliinist läbi õnnestus lüüa. Alles 88. minutil toimus saatuslik pööre, kui rakverelastel õnnestus kaarpall suunata täpselt lati alla. Kahjuks ei suutnud Fauna viimase kahe minuti jooksul seisu viigistada ning nii pidime vastu võtma veidi mõru 0:1 kaotuse, ent seda teadmisega, et võitlesime tublilt, tegime Rakvere vastu palju parema mängu kui esimeses voorus ning seda seisus, kus võrreldes kevadega oli naiskonnal võimalik välja panna kolm kaitsjat vähem.

Fauna Koosseis: Röövik, Riiukukk, Emalõvi (Tuuletallaja), Ümiseja, Laiskloom, Geko, Tuttpütt, Ingelhai, Siil, Suhkruorav (Lisett), Kirp.

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi