N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  Paide Linnanaiskond Tapa - TÜ Fauna Female
Paide Linnanaiskond Tapa - TÜ Fauna Female

Vihmasel pühapäeval võttis Fauna naiskond ette sõidu Amblasse, et maha pidada lahing Paide Linnanaiskond Tapaga. Eelmisest omavahelisest mängust saime raske 2:1 võidu ja kindlasti soovisime tõestada end ka seekord, ees ootas raske mäng.

Avavile kõlades olid mõlemad pooled tahtmist täis. Mängu tempo oli kõrge ja mäng käis ühe värava alt teise alla. Ohtlikke olukordi suutsid tekitada mõlemad, kuid väravani ei jõudnud kumbki pool, nii mindi poolajale 0:0 seisus.

Seekord ei olnud meil treenerit kaasas ja vaheajal tegime omavahel järeldused esimesest poolajast ja arutasime, mida tuleks muuta. Teisele poolajale läksime vastu kindla tahtmisega värav lüüa. Kõik naised oli mängus sees ja võitlesid kõvasti. 55. minutil õnnestus Piiritajal vastaste väravavaht üle mängida ja lüüa seisuks 1:0. Paide pressis tugevalt ja suutis luua ohtlikke olukordi, kuid seekord soosis õnn ka natukene meid ja Paidel ei õnnestunud palli väravasse toimetada, seevastu suutis Kirp 70. minutil lüüa seisuks juba 2:0. Sellise skooriga mäng ka lõppes ja üle pika aja võisime tabelisse juurde kirjutada 3 punkti.

Järgmine kohtumine toimub 13.septembril kell 13.00 Kaagveres, kui meile sõidab külla Rakvere Tarva naiskond. Eelmises omavahelises mängus pidime vastu võtma valusa 1:6 kaotuse ja kindlasti soovime seekord näidata paremat mängu.

Fauna koosseis: Röövik, Suslik, Riiukukk, Ümiseja, Emalõvi (Laiskloom), Geko, Tuttpütt, Siil, Piiritaja ja Kirp

Mängu parim: Röövik

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi