N 19:00 - 20:30 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  TÜ Fauna Female - JK Kuusalu Kalev
TÜ Fauna Female - JK Kuusalu Kalev

Lämbel pühapäevasel pärastlõunal, 16.augustil oli Fauna Female naiskond taas oma read koondanud ning koduväljakule Kaagverre kogunenud - ees ootas lahing JK Kuusalu Kaleviga, kellega eelmine mõõduvõtt oli skoori mõttes üks edukamaid - 6:1 Fauna kasuks. Mütsiga lööma minna polnud ilmselgelt plaanis ja mänguks oldi valmistunud täie tõsidusega.

Treener Rodi õpetussõnade ja kapten Geko sütitava motivatsioonikõne järel võis avavile kõlada ning Fauna naiskond haaras kohe initsiatiivi. Üks võistkonna edasiminekuid on kindlasti see, et üldjuhul saadakse mäng kohe alguses käima. Intensiivselt rünnati vastaste väravat ja koostöö tulemusena sündiski mängu esimene värav, mille vormistas Geko. Paraku tabas meid ebaõnn 18.minutil, mil meie kaitsemängija ning väravavaht Koaala vahel tekkis väike kommunikatsioonihäire ning vastased selle edukalt ära kasutada suutsid ja viigivärava realiseerisid. Seisuga 1:1 mindi vaheajale ning tehti ka esimesed vahetused.

Teist poolaega alustas väravavaht Koaala üllatuslikult ründajana, samalt positsioonilt liikus jalavigastuse tõttu väravasse Piiritaja. Taaskord oli mäng valdavalt vastaste värava all, aga mida ei tulnud ega tulnud, oli värav. Ründeliin sai järjest täiendust, Koaala võitles vapralt ja tekitas paar ohtlikku olukorda, ka Rööviku tugevad kauglöögid olid ohtlikud ning Geko triblas meisterlikult ning tegi mitu ilusat pealelööki, aga võrku pall siiski ei sahisenud.

Mida vähem aega jäi mängu lõpuni, seda suuremaks kasvas pinge ning kolm minutit enne lõppu tegime vea oma karistusala joonel ning vastaste ründaja lõi karistuslöögist palli kaarega üle müüri ja see libises meie meeleheiteks lati alt väravasse. Üritati viimse sekundini käest läinud võitu viigiks võidelda, aga sel korral edutult. Murult lahkuti suhteliselt mustas meeleolus, sest olime hulgaliselt võimalusi kasutamata jätnud ning taaskord osutus tõeks valus tõde jalgpallis -  "Kui ise ära ei löö, lüüakse sulle värav."

Pärast ühist analüüsi suunduti kodu poole kindlas usus, et järgmiseks mänguks tuleb harjutada löögitäpsust ning -tugevust ja küll siis ka väravaid sadama hakkab.

Fauna koosseis: Koaala (Lisett), Riiukukk, Suslik, Röövik, Tuttpütt (Ümiseja), Ingelhai, Geko, Liisi, Emalõvi (Siil), Piiritaja ja Kirp.

Mängu parim: Geko

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi