N 18:30 - 20:00 TÜ staadion

Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015  ›  Tallinna FC Ajax - TÜ Fauna Female
Tallinna FC Ajax - TÜ Fauna Female

Pühapäeval, 9. augustil, toimus Fauna naiskonnal teise ringi kohtumine Lasnamäe Ajaxiga. Kevadel olime Kaagveres pealinna neiude vastu veenva 6:0 võidu võtnud, kuid seekord olid vastased paremini valmistunud ning tulnud oma kodumängule täiskoosseisus, sealhulgas täiendustega põhivõistkonnast Tallinna Kalevist.

Kohtumise avavile anti kell kuus õhtul suviselt soojas ja päikeselises ilmas. Fauna alustas mängu 4-1-4-1 formatsiooniga ning väravapostide vahel seisis sel liigahooajal esimest korda Röövik. Kahjuks suutsid vastased meid üllatada kiire väravaga ning jäime juba üsna mängu alguses kaotusseisu. Esimesel poolajal tekkis siiski Faunalgi häid võimalusi ning pärast poolaja keskel toimunud kiiret joogipausi kandsid meie pingutused ka vilja, kui keskpoolik Liisi Ajaxi väravavõrku sahistas. Õnnetul kombel sai esimesel poolajal veel viga meie kapten Dragonfly ning olime sunnitud ära tegema meie ainsa vahetuse – mängu sekkus äärepoolikuna Suhkruorav ning Emalõvi langes äärelt kaitsesse. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud ning vaheajale läksime minimaalses kaotusseisus.

Teisel poolajal püüdsime kohe algusest peale mängus sees olla, ometi õnnestus vastastel meile varsti taas värav lüüa ning seisuks 3:1 teha. Treener Raul otsustas seejärel Riiukuke keskkaitsest kõrgemale teravust tekitama saata. Lootsime ära kasutada teisel poolajal Ajaxi väravavahile silma paistnud päikest ning olukordi taas tekkis, kuid väravat kahjuks ei sündinud. Samal ajal oli Tuttpütt aina enam hädas krampidega ning oli lõpuks sunnitud ka platsilt lahkuma, mistõttu Fauna jäi väljakule kümnekesi. Ajaxil seevastu indu jagus ning kuigi nemadki ei realiseerinud kõiki oma võimalusi, tuli meil mängu lõpuvile kõlades vastu võtta mõru 6:1 kaotus.

Järgmine kohtumine leiab aset juba 16. augustil kell 16.00 Kaagveres Kuusaluga ning kindlasti soovime sealt punkte võtta, et oma positsiooni liigatabelis parandada.

Fauna koosseis: Röövik, Dragonfly (Suhkruorav), Riiukukk, Piiritaja, Suslik, Tuttpütt, Liisi, Geko, Emalõvi, Siil, Kirp.

Mängu parim: Liisi

Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi