Täpsem info!

Avaleht  ›  Naiskond  ›  II liiga 2015
II liiga 2015
JK Narva Trans - TÜ Fauna Female

18. oktoobril toimus Fauna naiskonna liigahooaja viimane kohtumine, kui sõitsime külla Narva Transi naiskonnale. Suvel Kaagveres toimunud mängus olime neile südi vastupanu osutanud ning tollal õnnestus vastastel alles viimastel minutitel meie üle 2:1 võit võtta. Seekord sõltus Narval aga meiega peetava mängu tulemusest ei rohkem ega vähem kui liigavõit.

Läksime mängima kaitsva formatsiooniga ning nagu oodatud, asusid vastased sööduga otsima peamiselt oma tipuründajat, kes hooaja jooksul juba 44 väravat löönud oli. Fauna kaitsjad püüdsid küll Narva ründajat takistada, kuid ometi õnnestus tal juba esimese poolaja jooksul maha saada kübaratrikiga. Meiegi suutsime veidi teravust tekitada ja paar nurgalööki teenida, kuid pausile läksime siiski kolmeväravalises kaotusseisus.

Loe edasi...

TÜ Fauna Female - Tallinna FC Puuma

11. oktoobril toimus Fauna naiskonna käesoleva liigahooaja viimane kodumäng, kui võõrustasime Ülenurme staadionil Tallinna FC Puumat.

Vastased olid mängule tulnud vaid üheksakesi, samas kui meil oli kasutada ka üks varumängija. Kohtumine oleks seega pidanud kulgema meie dikteerimisel, kuid hoolimata arvulisest vähemusest kippus Puuma siiski vahepeal hoopis faunakaid palli järel jooksutama. Tasapisi hakkas meil võimalusi tekkima, teenisime mitmeid nurgalööke ning läksime suurte jõududega vastaste karistusalasse, kuid oma ülekaalu me esialgu väravaks realiseerida ei suutnud ning Puuma väravavaht näitas häid tõrjeid. Vastaste tipuründaja hoidis samal ajal meie kaitsjaid valvel ning nii mõnelgi korral õnnestus tal ohtlikke rünnakuid tekitada.

Tartu JK Tammeka II - TÜ Fauna Female

Pühapäeva, 27. septembri õhtul toimus Fauna naiskonna järjekordne II liiga kohtumine, kui Tamme staadioni kunstmurul võõrustas meid Tammeka duubelnaiskond. Tartus toimuvale mängule oli kaasa elama tulnud mitmeid faunakate toetajaid ning meie soovisime linnarivaalide vastu näidata sama südikat mängu, nagu mõne nädala eest turniiril.

Avavile kõlades võttis Tammeka üsna ruttu ohjad enda kätte ning juba 7. minutil saatis vastaste ründaja esimese palli meie väravasse. Püüdsime ennast sellest mitte liialt häirida lasta, kuid kümne minuti pärast õnnestus samal mängijal uuesti skoori  teha. Kohe pärast seda said jala valgeks veel kaks Tammeka mängijat ja nii olimegi esimese poolaja keskpaigaks 4:0 kaotusseisus. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei nähtud, kuid vastastel õnnestus meie väravat nii mõnegi ohtliku ja tugeva pealelöögiga ohustada. Ka meie püüdsime rünnakuid üles võtta ning palle Riiukuke ja Kirbuni toimetada, kes Tammeka kaitseliinile peavalu valmistaksid. Vastaste keskväli oli aga üsna tugev ning tihti oli meil raskusi sealt palli edasi toimetamisega.

TÜ Fauna Female - Viljandi JK Tulevik

Laupäeval, 19. septembril, pidas Fauna naiskond koduväljakul järele XI vooru edasilükatud mängu Viljandi Tulevikuga. Liigatabelis viimasel kohal paiknevatel vastastel ei olnud kaotada midagi, meie jaoks oli kohtumine aga võimalus võtta revanš kevadel võõrsil saadud kaotuse eest. Mäng tõotas seega tulla üsna võitluslik.

Kuigi treener Raul oli mängu eel andnud juhised palli hoida, kippusime esimesel poolajal seda siiski liiga palju ette ära lööma ning kiirustama. Kohati olime hädas kaitsetööga ning vastastel õnnestus teenida nurgalööke ja tekitada nii mõnedki ohtlikud olukorrad. Samas suutsid ka meie ründajad Viljandi kaitseliinile omajagu peavalu valmistada. Esimesel poolajal väravaid siiski näha ei saanud.

TÜ Fauna Female - Rakvere JK Tarvas

13. septembril kohtus Fauna naiskond koduväljakul Kaagveres liiga ühe tugevaima naiskonna, hetkel liigatabelis teisel kohal oleva Rakvere Tarvaga. Päikeseline ja tuulevaikne päev tõotas täiuslikke tingimusi ühe võitlusliku jalkamatši jaoks.

Ehkki teadsime, et Rakvere naised on kiired ja tugevad ning eelmine mäng nende koduväljakul lõppes suisa skooriga 1:6 meie kahjuks, läksime väljakule täis võitlusvaimu ja võidutahet.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Fauna toetajad: Maksimum.ee disainistuudio Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi